Veríme, že ste sa z našich stránok dozvedeli všetko čo potrbujete vedieť. No môže sa vyskytnúť, že vás zaujme niečo iné a tak prinášame tie najčastejšie kladené otázky a odpovede na ne. 

Ak však máte otázku, ktorú ste nenašli ani tu, napíšte nám mail na saty@oblecprinceznu.sk a my vám odpovieme hneď ako to bude v našich silách. 

Základné otázky

1Máte všetky šaty skladom?

Nie. Ide o šaty väčšinou robené na mieru vašej princezny a preto sú fotky len ilustračné, alebo je na sklade malý počet kusov. Šaty šijeme tak, aby sadli presne na mieru

2Ako rýchlo viete dadať hotové šaty?

Pri väčšine šiat je možné ich zaslať do 12 dní od objednávky. V prípade požiadavky na špecifickú látuku, alebo iné nie štandardné požiadavky môže byť táto lehota dlhšia. Avšak snažíme sa všetky objednávky vybaviť tak, aby ste stihli akciu na ktorú ich potrebujete a boli ste spokojní. 

3Čo potrebujete pre ušitie šiat?

Uroíte si objednávku konkrétnych šiat a uvediete miery vašej princezny. Ak máte nejaké požiadavky navyše, či špeciálne želania, uveďte ich do poznámky objednávky, alebo nám napíšte mail na saty@oblecprinceznu.sk kde pre ľahšiu komunikáciu uveďte aj číslo objednávky. 

4Je možné šaty prať v práčke?

Na rôzne šaty používame rôzne látky a tak je ťažké povedať takto paušálne či áno, alebo nie. Návod na starostlivosť býva súčasťou každej zásielky. 

Otázky o platbe a doručení

1Aké sú možnosti platby?

Máte na výber z možností ako je bezpečná platba platobnou kartou, prevodom na účet, alebo tiež možnosť úhrady pri prebratí - dobierkou. 

2Neprešla mi platba kartou, čo mám robiť?

V takom prípade nám napíšte na saty@oblecprinceznu.sk a pošleme vám údaje k platbe prevodom. 

3Ako doručujete šaty?

Doručujeme vrámci celého Slovenska a to prostredníctvom širokej siete odberných miest Packety (predtým Zásielkovňa), alebo kuriérom priamo do vašich rúk. 

4Koľko trvá doručenie?

Snažíme sa vybavovať objednávky v čo najrkatšom čase ako to ide. Od nás odchádzajú do dvoch dní (pri šatoch na sklede) a následne sú odovzdané prepravcovi. Podľa zvoleného spôsobu prepravy sú u vás potom o približne 2-3 pracovné dni. 

Ostatné otázky

1Čo dostanem so šatami?

Ku väčšine šiat je dodávaná aj korunka na dotvorenie perfektného výzoru vašej princezny. Toto je vždy uvedené aj v popise šiat. 

2Je možné ušiť aj šaty ktoré nie sú na stránke?

Pošlite nám do mailu fotku aké šaty si predstavujete. Po tom ako zhodnotíme či je možné takéto šaty v požadovanom termíne vám odpovieme na vašu požiadavku. 

3Robíte šaty na prvé sväté príjmanie?

Áno, robíme. Pozrite si našu ponuku, ak si predstavujete iné, zašlite nám mailom svoju predstavu. Mailová adresa je saty@oblecprinceznu.sk. 

Vrátenie tovaru

1Je možné šaty vrátiť?

Ide o výrobok šitý na mieru a preto nie je možné ho vrátiť späť. Každý kus je jedinečný a šitý podľa vami uvedených mier, preto si prosím dobre skontrolujte zadané hodnoty.